Wyke Feenstra

Plaats: Ede

Contact:
Wyke.l@hotmail.com

Vivian Meeuwissen

Plaats: Ospel

Contact:
vivian_meeuwissen@hotmail.com

Trudi van Heerbeek

Plaats: Den Bosch

Contact:
trudivanheerbeek@hotmail,com

Saskia de Groot – Hoitink

Plaats: Eibergen

Contact:
saskiahoitink@hotmail.nl

Pauline Lanting

Plaats: Kortenhoef

Contact:
pauline.lanting@live.nl

Pauline de Maar

Plaats: Culemborg

Contact:
info@springweer.nl

Mia van den Andel

Plaats: s-Gravendeel

Contact:
dvanderklooster@online.nl

Martine Dol

Plaats: Opmeer

Contact:
martinedol@hotmail.com

Marloes Hagels

Plaats: Assen

Contact:
m.hagels@hotmail.nl

Linda Schild

Plaats: Assen

Contact:
lin.schild@home.nl

Karin Proosten

Plaats: Wijchen

Contact:
karinproosten@gmail.com

Henny de Jager

Plaats: Borne

Contact:
hennydejager@home.nl

Helen van Baarle – Spelthan

Plaats: Eindhoven

Contact:
helen@misento.info

Evelyn Sleifer – van Gelder

Plaats: Veendam

Contact:
evansleifer@live.com

Dianne Dinjens

Plaats: Rijkhoven (Belgïe)

Contact:
dinjens.dianne@telenet.be

Cathérine van Pol

Plaats: Nijmegen

Contact:
cgvanpol@chello.nl

Annemarie Willemstein-Eijkemans

Plaats: Eindhoven

Contact:
annemarie_eijkemans@hotmail.com

Wiebke Mechau

Plaats: Utrecht

Contact:
oranjepoppins@gmail.com

Sonja Bleijerveld

Plaats: Enschede

Contact:
sonja.bleijerveld@kpnmail.nl

Marlies van Doorn

Plaats: St Michielsgestel

Contact:
Marlies_van_den_bosch@hotmail.com

Jeanine Kemperman

Plaats: Sterksel

Contact:
jeanine.kemperman@hotmail.com

Anja Verhagen

Plaats: Zoetermeer

Contact:
kilifa@outlook.com

Veronique Verstraete

Plaats: Izegem (België)

Contact:
info@buikjesenbeebies.be

Valérie Bermard

Plaats: Ronse (België)

Contact:
valerie.bernard@hotmail.com

Stèphanie Knops

Plaats: Zoeterwoude

Contact:
stephanieouwehand_87@hotmail.com

Sophia van der Wolf

Plaats: Spijkenisse

Contact:
sophia@gastouderdewelpjes.nl

Rachel Vaarnold

Plaats: Rotterdam

Contact:
rachel.vaarnold@gmail.com

Nurhayat Akyuz

Plaats: Zoetermeer

Contact:
nurhayat-@live.nl

Nese Uzun-Tayiz

Plaats: Elst

Contact:
Tayiz-nese@live.nl

Nena Kerkman

Plaats: Gendt

Contact:
nenakerkman@hotmail.com

Moniek Ijnzonides

Plaats: Velp

Contact:
moniek_ijnzonides@hotmail.com

Mirjam van Orderen-van Oudheusden

Plaats: Arnhem

Contact:
baloe-sam@hotmail.com

Miriam Goering-Nijhoff

Plaats: Haaksbergen

Contact:
miriam_nijhoff@hotmail.com

Mildred Mulder

Plaats: Loon op Zand

Contact:
muldermildred@hotmail.com

Melissa Donker

Plaats: Poppel (België)

Contact:
melissa_donker@hotmail.com

Mariska Senden

Plaats: Schinveld

Contact:
Mariska-senden@hotmail.com

Manon Zuuring

Plaats: Wijchen

Contact:
Manonzuuring@hotmail.com

Linda Schaafsma-Sars

Plaats: Zevenaar

Contact:
lindasars@gmail.com

Bekijk Website

Kristien Seghers

Plaats: Sint-Niklaas (België)

Contact:
seghers_kristien@hotmail.com

Kris Theunis

Plaats: Beringen (België)

Contact:
krisdidier1@gmail.com

Kirsten Zwitser-Kruizenga

Plaats: Lisse

Contact:
kzwitser@live.nl

Kelly Thuwis

Plaats: Peer (België)

Contact:
kelly_thuwis@hotmail.com

Joes van Gemert

Plaats: Nijmegen

Contact:
'joesvangemert@gmail.com'

Jaukje Zuidam

Plaats: Heelsum

Contact:
jaukje89@hotmail.com

imane

Plaats: Tilburg

Contact:
miekevandenhoven@hotmail.com

Hanna Brunnekreeft-van Rotterdam

Plaats: Elst

Contact:
hanna@santulan.nl

Frency Basten

Plaats: Bergharen

Contact:
frenc@live.nl

Fien Tant

Plaats: Sijsele (België)

Contact:
info@vroedvrouwfien.org

Esther Leijten

Plaats: Berkel-Enschot

Contact:
esther.leijten@hotmail.com

Emmy Ameel

Plaats: Wingene (België)

Contact:
emmy.ameel@gmail.com

Conny Mommens

Plaats: Tilburg

Contact:
conny629395@gmail.com

Anniek Heijkoop

Plaats: Ophemert

Contact:
Anniek_h_koop@hotmail.com

Anja Aarns-van Reij

Plaats: Arnhem

Contact:
vanreij@gmail.com

Acke Rozemarijn

Plaats: Kluizen (België)

Contact:
davy_roos@hotmail.com

Wendy Waijenberg-Buunk

Plaats: Vorden

Contact:
wendybuunk@gmail.com

Wendy Klinker

Plaats: Hoorn

Contact:
wendyklinker@hotmail.com

Tamara Van Camp

Plaats: tamaravc@telenet.be

Bekijk Website

Sakina El Kharbouchi

Plaats: Etten-leur

Contact:
sakiina.el@live.nl

Sada Engwerda

Plaats: Landsmeer

Contact:
sada.engwerda@12move.nl

Sabrina Don-Noordam

Plaats: Maassluis

Contact:
sabrina@don.email

Ronja Tak-van der Vegt

Plaats: Veghel

Contact:
ronja.vandervegt@hotmail.com

Rianneke Balkenende

Plaats: Drachten

Contact:
riannekebrouwer@outlook.com

Petra Wiezer

Plaats: Gouda

Contact:
info@aerialyogagouda.nl

Nienke Coppelmans

Plaats: Nuland

Contact:
nienkecoppelmans@hotmail.com

Natasja van den Kerkhof

Plaats: Turnhout (Belgie)

Contact:
natasja.vdkerkhof@telenet.be

Miny van Lenthe-Remmelts

Plaats: Dalfsen

Contact:
minyremmelts@gmail.com

Mina de Jong

Plaats: Leek

Contact:
minadejong@hotmail.com

Mimy Pieterse

Plaats: Venlo

Contact:
mimypieterse@hotmail.com

Mimi Krijnen

Plaats: Oostmalle (Belgie)

Contact:
mimi.krijnen@gmail.com

Melissa Leenders

Contact:
melissa_leenders@hotmail.com

Bekijk Website

Marloes Rombouts-van Korven

Plaats: Steensel

Contact:
marloesvankorven@gmail.com

Lut Gijsemans

Plaats: Westerlo (Belgie)

Contact:
Lut.gijsemans8@gmail.com

Lisa Loman

Plaats: Delden

Contact:
lisa.loman@outlook.com

Leen VanderAerden

Plaats: Bilzen (België)

Contact:
leen.vanderaerden@telenet.be

Kimberley Selsig

Plaats: Breda

Contact:
kimberleyselsig@gmail.com

Johanna Veenstra

Plaats: Boornbergum

Contact:
johannaeveenstra@gmail.com

Jessie de Jong

Plaats: Rosmalen

Contact:
jessiedejong99@gmail.com

Jessica Nieuwenhuis

Plaats: Lettele

Contact:
yess_1993@hotmail.com

Jennifer van Dorst-Rieff

Plaats: Schiedam

Contact:
Jimjen1@hotmail.com

Jennifer Kuhnen

Plaats: Heumen

Contact:
jenniferlimbach@hotmail.com

Jackelien Luik-vd Ploeg

Plaats: Assen

Contact:
jackelien.jluik@gmail.com

Iris Van Hoof

Plaats: Berlaar (Belgie)

Contact:
iris.vanhoof@hotmail.com

Irene Vos

Plaats: Wageningen

Contact:
focsie64@gmail.com

Ingeborg Scholten

Plaats: Elst

Contact:
i.m.scholten@gmail.com

Inge Vanhoof

Plaats: Tielen (Belgie)

Contact:
Ingevanhoof@hotmail.com

Imane Magouh

Plaats: Elst

Contact:
imane-72ma@hotmail.com

Ilse Siewers

Plaats: Laren

Contact:
ilsesiewers@gmail.com

Ilona van Ewijk

Plaats: Voorburg

Contact:
ilonatiyopa@gmail.com

Ilona Nieuwenhuis

Plaats: Ede

Contact:
ilonanieuwenhuis@hotmail.com

Hetty Bromet

Plaats: Lochem

Contact:
hettyeaston@hotmail.nl

Floor Beernink

Plaats: Arnhem

Contact:
floorbeernink@hotmail.com

Dorien de Wever

Plaats: Vollezele (Belgie)

Contact:
dorien.de.wever@hotmail.com

Dinie Warnders

Plaats: Geldrop

Contact:
diniewarnders@gmail.com

Daphne Peskens

Plaats: Hilvarenbeek

Contact:
Daphnepeskens@gmail.com

Cindy Hogerheide-Cornelissens

Plaats: Koewacht

Contact:
cindycor@zeelandnet.nl

Brigitta Sannen

Plaats: Veerle Laakdal (Belgie)

Contact:
brigit.sannen@hotmail.com

Anoeska Waardenburg

Plaats: Gouda

Contact:
anoeska@vrijexpressief.nl

Anoeshka Clarijs

Plaats: Kloetinge

Contact:
anoes_hka@hotmail.com

Annette Mfuidiman

Plaats: Zuidveen

Contact:
annettevdpeet@hotmail.com

Anneke Stadhouders

Plaats: Meppel

Contact:
a.a.stadhouders@gmail.com

Hieronder volgt een overzicht van alle docenten die een erkende opleiding hebben gevolgd, maar (nog) geen KRWB certificering hebben. Ben je zelf docent en wil je ook in dit register vermeld worden? Kijk dan op deze pagina of neem contact op via het contactformulier onderaan de pagina.